Figi czy stringi? Które majtki są lepszym wyborem?

Dwa najpopularniejsze rodzaje majtek damskich, ale które wybrać? Znaczna większość kobiet ma w swojej garderobie oba rodzaje, dlatego warto przyjrzeć się bliżej o jakich majtkach mowa i które, oraz dlaczego będą lepszym wyborem.

Figi są klasycznymi majtkami damskimi, zazwyczaj w pełni zakrywającymi pupę, które cieszą się popularnością od lat. W dzisiejszych czasach mogą bardziej kojarzyć się jako bielizna dla kobiet dojrzałych jednakże wciąż jest to najpopularniejszy rodzaj majtek, również wśród młodych kobiet. Można znaleźć wiele różnych wersji tych majtek – z wycięciami, czy z dodatkiem prześwitującej siateczki bądź zmysłowej koronki, co sprawi, że uważane przez wielu za bieliznę nudną,i takie figi okażą się niesamowicie seksowne.

 

Kiedy wybrać figi?

Łatwiej chyba odpowiedzieć na pytanie kiedy nie wybierać tego rodzaju majtek. Figi nie będą dobrym wyborem do mocno obcisłych kreacji, gdyż ich kształty będą się odznaczać (chociaż można spróbować majtek bezszwowych). W każdym innym wypadku figi będą perfekcyjne! Ze względu na komfort, wygodę i uniwersalność figi są uwielbiane przez wszystkie kobiety i pasują do spodni, sukienek, na trening, na sen, do biura czy na randkę. Figi to również najlepszy wybór do modelowania sylwetki, tutaj najlepiej zdają się majtki z wysokim stanem.

Stringi od razu mogą sprawiać wrażenie bardziej zmysłowych. Ze względu na krój faktycznie tak jest. Wykrojone na pupie odsłaniają całe pośladki podkreślając ich kształt, a ten fakt od razu może pobudzić zmysły wielu mężczyzn. Stringi możemy znaleźć w wersji z samymi paseczkami czy trójkątem oraz z wieloma ozdobnymi elementami czy wycięciami, które nadają jeszcze więcej seksapilu.

 

Kiedy wybrać stringi?

Stringi ze względu na bardzo małą ilość materiału są zdecydowanie idealne na okres letni, chociaż w chłodniejsze dni są równie lubiane. Stringi są przede wszystkim seksowne dlatego są częstym wyborem na randki. Wtedy warto wybrać takie z koronką czy nawet bardziej zaszaleć zakładając prześwitujące stringi.

Nie ma w zasadzie momentu, w którym stringi okażą się złym wyborem, pozostaje tylko kwestia wygody. Czy stringi są wygodne? Ile kobiet tyle opinii. Jedne kobiety czują się w nich niekomfortowo twierdząc, że są to majtki uwierające, inne zaś kobiety kompletnie nie czują, że mają na sobie jakąkolwiek bieliznę. Tę kwestię należy zostawić kobietom. A może mężczyznom?

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.