Pas do pończoch. Kiedy zakładać? Jak nosić?

Dlaczego ponosić dodatkowe koszty i dokupować kolejny element garderoby? W jakim celu zakładać pas do pończoch, skoro na rynku można znaleźć wiele propozycji pończoch samonośnych? Przy tego typu pończochach trzeba przede wszystkim uważać na rozmiar, gdyż zbyt duże pończochy będą się zsuwać, a za małe uciskać udo i sprawiać dyskomfort.

W tym wypadku pas do pończoch sprawdzi się najlepiej, gdyż dostarczy wygody i sprawi, że poczujesz się atrakcyjnie i wyjątkowo. Bez dwóch zdań można stwierdzić, że pasy do pończoch postrzegane są jako jedne z najbardziej zmysłowych dodatków do bielizny.

4-elementowy komplet bielizny PANCY

 

Jak nosić pas do pończoch?

Pas najlepiej zakładać na wysokości bioder lub nieco powyżej. Przymocuj podwiązki za pomocą żabek znajdujących się na końcu podwiązki do manszety, a następnie wyreguluj ich długość w ten sam sposób jak robisz to z biustonoszem.

Istotną kwestią jest kolejność zakładania pasa do pończoch. Są dwie możliwości:

- jeżeli zakładasz pas do pończoch na co dzień, proponujemy zakładać figi lub stringi po założeniu pasa, gdyż o wiele łatwiejsze okaże się każde wyjście do toalety. Ciekawą propozycją mogą okazać się majtki z wbudowanym pasem i podwiązkami!

- jeżeli jednak mówimy o romantycznym wieczorze, podczas którego pas i pończochy mają stanowić element ozdobny, załóż najpierw majtki, a następnie pas, który będzie prezentować się bardziej seksownie.

 

 Kiedy nosić pas do pończoch i jaki wybrać?

Pas z pończochami można nosić z każdym rodzajem odzieży – pod sukienkę czy spódnicę, jak również pod spodniami. Przede wszystkim jednak najlepiej sprawdza się w sypialni jako element bielizny erotycznej. Ubierając pas z pończochami zaprezentujesz się nad wyraz seksownie, podkreślisz swoją sylwetkę oraz pobudzisz zmysły każdego mężczyzny.

Komplet bielizny LOVELY

Na rynku można znaleźć przeróżne pasy do pończoch, więc wybierz taki, w którym poczujesz się komfortowo, ale i zmysłowo. Dużą popularnością cieszą się komplety bielizny, w których zestawie znajduje się również właśnie pas do pończoch.

Zestaw bielizny CHERISH z pasem w piórka

Na specjalne okazje jak romantyczne wieczory z ukochanym, czy noce poślubne zdecydowanie sprawdzą się niebanalne, ozdobne pasy – koronkowe czy z piórkami, które na co dzień mogą okazać się niepraktyczne. W tym wypadku proponujemy pasy gładkie, które nie odznaczą się na odzieży, a przy okazji są znacznie stabilniejsze.

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.